Skip to main content

Денний стаціонар

Денний стаціонар – одне з затребуваних пацієнтами відділень КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №18», послугами якого користується багато пацієнтів.  Тут надається кваліфікована медична допомога терапевтичного, неврологічного, хірургічного та гінекологічного профілів.

Для розміщення хворих облаштовано три палати, що розраховані на одночасний  прийом 33 пацієнтів. У безпосередній близькості знаходяться фізіотерапевтичне відділення та кабінет лікувальної фізкультури.

У денному стаціонарі здійснюється прийом хворих терапевтом, крім того проводяться усі види ін’єкцій.

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії – Кривенко Сергій Іванович, стаж роботи 37 років, контактний телефон: 725-12-86;

сестра медична Кукса Ольга Миколаївна, медсестра вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 28 років;

сестра медична Звірева Інна Вікторівна, медсестра другої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 14 років;

Лікування у денному стаціонарі розраховане на пацієнтів, які не потребують цілодобового спостереження медпраціників, при цьому  не мають можливості забезпечити виконання призначеного лікування в домашніх умовах. Тож кваліфіковані фахівці відділення забезпечують проведення лікування, яке здійснюється за направленням дільничного терапевта або вузького спеціаліста.

Денний стаціонар знаходиться  на сьомому поверсі лівого крила будівлі поліклініки. Прийом пацієнтів проводиться з 08-00 до 15-00